Kahramanmaraş 1 Şubesi
Şube Yönetim Kurulu
Abdülaziz AYDIN
Şube Başkanı

kahramanmaraş 


Mehmet ÇETİN
Başkan Yardımcısı (Başkan vekili)

Özgeçmiş


Ahmet KARASU
Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma)

          


Yusuf TÜRKYILMAZ
Başkan Yardımcısı (Basın-İletişim)

      1971 yılında  Kahramanmaraş’ın Hacınınoğlu köyünde   doğdu. İlk öğrenimini Hacınınoğlu köyünde,  Orta okul ve  liseyi Kahramanmaraş’ta tamamladı. Trakya Üniversitesi Eğitim fak. Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu . 1996-98 yılında  Adana’da  öğretmenlik ve 1998-1999 yıllarında Van ilinde Asker Öğretmenlik yaptı. 2000-2004 arası Ilıca İlköğretimde Sınıf Öğretmenliği, 2004-2010 yıllarında Ilıca İlköğretimde  müdür yardımcılığı, 2010-2013 Vali Saim Çotur  YİBO’da  Müdür yardımcılığı ve  Müdür Başyardımcılığı görevlerinde bulundu.Milli Eğitim Bakanlığına bağlı K.Maraş Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Eğitim Merkezi’nde  Müdür  olarak görev yaptı . 2013 yılında alan değişikliği yaparak Beden eğitimi Öğretmenliğine geçti. Kahramanmaraş Sütcü İmam Ünv. İktisadi ve İdari Bili. Fak. Kamu Yönetimi bölümünde Yüksek Lisansı  Tamamladı.

2014 yılından beri Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 1 nolu şubede Basın ve İletişimden sorumlu şube başakn yardımcılığı görervini yürütmektedir. 

Halen K.Maraş Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi ve A.S.O Müdürü olarak görev yapmaktadır.Evli ve üç çocuk babasıdır.


Mehmet AKARSU
Başkan Yardımcısı (Mali İşl.)

1976 yılında Kahramanmaraş Merkez/Güzelyurt köyünde doğdu. İlkokulu kendi köyünde, ortaokul ve liseyi Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesinde okudu. 1994 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünden, 1998 yılında mezun oldu. Aynı yıl Kahramanmaraş Ekinözü ilçesinde Türkçe öğretmeni olarak göreve başladı. 2000 yılında askerlik vazifesini yapmak üzere Kars’a gitti. Daha sonra yedek subay öğretmen olarak Kahramanmaraş-Pazarcık ilçesine atandı. 2001 yılında askerlik görevini tamamlayarak yeniden Ekinözü ilçesine döndü. Ekinözü ilçesinde bir süre çalıştıktan sonra Pazarcık’a atandı. 2001-2003 yılları arasında Pazarcık Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev yaptı.

          2003 Temmuz’unda Pazarcık İmam Hatip Lisesi’ne müdür yardımcısı olarak atanan Akarsu, 2004 Ocak’ında da aynı okulda müdür olarak görev yapmaya başladı. 
2009-2012 yılları arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 
         2011 Ekim ayında yapılan rotasyonla Nezihe Öksüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine müdür olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

         2015 yılında Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 1 Nolu Şube’de eğitim ve sosyal işlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirilenAkarsu, evli ve 2 çocuk babasıdır.


Özgeçmiş